Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

W sobotę 03 lutego br. zespół Gorzyczanki 2006 wraz z trenerem Piotrem Piechowakiem uczestniczył w halowym turnieju piłki nożnej ,,Dąbroczanka Pępowo Cup 2018’’. W turnieju mogli brać udział zawodnicy urodzeni w 2006 roku i młodsi.

W turnieju uczestniczyło 8 zespołów. Poziom zawodów był bardzo wyrównany. Ostatecznie nasza drużyna zajęła IV miejsce. Do zwycięstwa w turnieju zabrakło bardzo niewiele. W półfinale nasza drużyna przegrała po karnych i to podcięło skrzydła zawodnikom. W meczu o III miejsce można było zaobserwować, że z naszych zawodników uszło powietrze, bowiem przegrali z drużyną z którą wygrali w fazie grupowej.

Skład LKS:

Kryjom Kacper (g), Gałęzki Olivier (g), Sadowski Szymon, Wojciechowski Adam, Kuśnierczak Piotr, Kuliński Wiktor, Raszpla Adam, Drogosz Filip, Jacyno Dawid, Deresiński Miłosz, Chleboś Damian.

Wyniki Gorzyczanki:

Faza grupowa:

LKS Gorzyczanka-Dąbroczanka II Pępowo 1:0

LKS Gorzyczanka-AP Ostrów Wlkp. 2:0

LKS Gorzyczanka-Kania Gostyń 1:3

Półfinały:

LKS Gorzyczanka-Dąbroczanka I Pępowo 1:1, k. 1:2

Centra Ostrów Wlkp.-AP Ostrów Wlkp. 0:0, k. 3:2

Mecz o III miejsce:

LKS Gorzyczanka- AP Ostrów Wlkp. 1:3

Mecz o I miejsce:

Centra Ostrów Wlkp.- Dąbroczanka I Pępowo 0:2

Dodaj komentarz

zasada

Kod antyspamowy
Odśwież

 

.

Odsłon artykułów:
545768

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.