Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

 

 

 

 

W poniedziałek, środę oraz w sobotę zostanie rozegrana 12 kolejka spotkań drużyn młodzieżowych LKS Gorzyczanka w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN w Kaliszu. Zapraszamy do kibicowania!!!
Drużyna młodzika młodszego udaje się w sobotę (12.05) na wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie będzie chciała się zrewanżować Centrze za niewielką porażkę w rundzie jesiennej. Boisko przy ul. Krotoszyńska 171; godz. 09:00.
CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. – GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 1:3
Bramki: Szymon Sadowski, Piotr Kuśnierczak
LKS: Kacper Kryjom (g), Gracjan Pietrzak (g), Bartosz Iwanek, Szymon Sadowski, Wiktor Kuliński, Miłosz Deresiński, Adam Raszpla, Konrad Voigt, Adam Wojciechowski, Nikodem Ziemniak, Piotr Kuśnierczak, Mateusz Kusicielek, David Duczmal, Kamil Rachwał oraz Wiktor Rachwał.
Trener:
Piotr Piechowiak
Komentarz: W całym meczu nasz zespół posiadał wyraźną przewagą. Trener Piechowiak zadowolony był z gry drużyny oraz z postawy zawodników. Zespół przeprowadzał ciekawe akcje w meczu. W niektórych sytuacjach brak skuteczności spowodował, iż wygrana mogła być wyższa, ale trzeba pamiętać, że nie tylko wynik się liczy.
Zespół orlika starszego podejmować będzie w poniedziałek (07.05) drużynę z Kępna. W rundzie jesiennej mecz zakończył się wynikiem remisowym, ale trzeba pamiętać, że Marcinki to wicelider grupy, więc łatwo nie będzie. Boisko orlik, ulica Szkolna 31, godz. 17:00

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - MARCINKI I Kępno 3:9

Bramki:

LKS:

Trener: Dawid Kuczyński

Orlik młodszy podejmować będzie w środę (09.05) drugi zespół Zębcowa Ostrów Wlkp. W rundzie jesiennej ponieśliśmy nieznaczną porażkę, u siebie liczymy na więcej. Boisko orlik, ulica Szkolna 31, godz. 19:00.

GORZYCZANKA II Gorzyce - ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. 3:6

Bramki:

LKS:

Trener: Paweł Serafin

 


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2018.

.

Odsłon artykułów:
632021

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.