Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W poniedziałek oraz w czwartek zostanie rozegrana 13 kolejka spotkań drużyn młodzieżowych LKS Gorzyczanka w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN w Kaliszu. Zapraszamy do kibicowania!!!

Drużyna młodzika młodszego udaje się w sobotę (24.05) na wyjazd do Kalisza, gdzie będzie chciała powalczyć o drugie wyjazdowe zwycięstwo w sezonie. Boisko przy ul. Złota 1; godz. 18:00.

KKS Kalisz - GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie 5:5

Bramki: Adam Wojciechowski 2x, Piotr Kuśnierczak, Nikodem Ziemniak, Adam Raszpla

LKS: Kacper Kryjom/gk/, Gracjan Pietrzak/gk/,Szymon Sadowski /kpt/, Bartek Iwanek, Wiktor Kuliński, Miłosz Deresiński, Adam Raszpla, Adam Wojciechowski, Konrad Vogt, Piotr Kuśnierczak, Nikodem Ziemniak, Dawid Duczmal, Jakub Wojciechowski.

Trener: Piotr Piechowiak

Zespół orlika starszego w poniedziałek (14.05) udaje się na wyjazd do Kuźnicy Grabowskiej na mecz z Łużyczanką. W rundzie jesiennej nasz zespół poniósł nieznaczną porażkę, więc trzymamy kciuki za dobry wynik. Boisko orlik, Kraszewice, godz. 17:00

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie 7:2

Bramki:

LKS:

Trener: Dawid Kuczyński

Orlik młodszy w poniedziałek (04.06) udaje się na wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego na mecz z pierwszym zespołem Zębcowa. Boisko orlik, ul. Staroprzygodzka 112, godz. 17:00.

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp. - GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie 17:0

Bramki:

LKS:

Trener: Paweł Serafin

 


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2018.

.

Odsłon artykułów:
619303

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.