Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W poniedziałek, w piątek oraz w sobotę zostanie rozegrana 14 kolejka spotkań drużyn młodzieżowych LKS Gorzyczanka w ramach rozgrywek prowadzonych przez OZPN w Kaliszu. Zapraszamy do kibicowania!!!

Drużyna młodzika młodszego podejmować będzie w sobotę (05.06) zespół z Krotoszyna. Z Astrą w rundzie jesiennej przegraliśmy różnicą jednej bramki. Mamy nadzieję, że nasza drużyna okaże się mało gościnna. Boisko trawiaste, ulica Spacerowa 1, godz. 19:00

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie - ASTRA Krotoszyn 2:4

Bramki:

LKS:

Trener: Piotr Piechowiak

Zespół orlika starszego podejmować będzie w piątek (25.05) drużynę z Krotoszyna. Akademia jest liderem grupy, gdzie w tym sezonie poniosła tylko jedną porażkę, więc o zwycięstwo trzeba będzie mocno powalczyć. Boisko orlik, ulica Szkolna 31, godz. 17:00

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - AKADEMIA TAL. I Krotoszyn 1:10

Bramki:

LKS:

Trener: Dawid Kuczyński

Orlik młodszy podejmować będzie w środę (21.05) zespół CKS Zduny. W rundzie jesiennej ponieśliśmy dwucyfrową porażkę, u siebie liczymy na udany rewanż. Boisko orlik, ulica Szkolna 31, godz. 17:00.

GORZYCZANKA II Gorzyce - CKS Zduny 3:0

Bramki:

LKS:

Trener: Paweł Serafin

.

 


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2018.

.

Odsłon artykułów:
619337

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.