Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzięki zaproszeniu trenera Artura Jeziorka z LUKS MARATON CZAJKÓW gościliśmy na I edycji turnieju MARATON CUP 2019 w kategorii Żak, roczniki 2010 i młodsi.

W turnieju brało udział 7 zespołów. Mecze były rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym".

Podopieczni trenera Pawła Serafina wystąpili w składzie:

Kacper Grzesiak, Michał Krawczyk, Nikodem Kusy, Patryk Ratuszny, Filip Jędraszczyk, Igor Cieluch, Patryk Wala, Wojciech Pelc, Maksymilian Pabich oraz Adrian Grzesiak.

Pierwszy mecz rozgrywaliśmy z zespołem Centry Ostrów Wielkopolski. Po zaciętym meczu, gdzie przegrywaliśmy 1:0 udało się nam go zremisować dzięki bramce zdobytej przez Filipa Jędraszczyka. Chłopcy pokazali, że walczą do końca i sie nie poddają po stracie bramki.

Drugi mecz jak sie potem okazało graliśmy z III drużyną turnieju. W drugim spotkaniu trafiliśmy na wymagającego przeciwnika i drugi raz przegrywamy w trakcie meczu. Jednak ponownie się okazało, że gra do końca się opłaca. Drugi raz remisujemy 1:1. Strzelcem bramki Nikodem Kusy.

Trzeci mecz turnieju i widać było, że wdarło się do zespołu rozluźnienie. Żaki uległy w stosunku 4:0 pierwszemu zespołowi z Kużnicy Grabowskiej.

W czwartym meczu nasi zawodnicy wychodzą na boisko mocno zmotywowani, czego efektem jest wygrana po indywidualnej akcji Patryka Ratusznego 1:0.

Piaty mecz gramy z gospodarzem LUKS MARATON Czajków i trzeba przyznać, że byli poza zasięgiem drużyny z Gorzyc Wielkich. Przegrywamy 5:0

W ostatnim spotkaniu turnieju zawodnicy Gorzyczanki bardzo ambitnie do niego podeszli. Zagrali bardzo dobrze, stworzyli dużo sytuacji bramkowych, ale również dużo sytuacji zmarnowali. Można powiedzieć, że wygrywamy tylko 1:0. Jest to cenne zwycięstwo, bowiem kończymy turniej z dorobkiem 8 punktów, co daje nam IV miejsce w turnieju.

Trener Paweł Serafin był zadowolony po turnieju z gry zespołu. Powiedział, że widać progres co jest najważniejsze. Dodał, że po to trenujemy, aby rozwijać swoje umiejętności. Podziękował chłopakom za walkę do końca w każdym meczu.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. LUKS MARATON CZAJKÓW 16 pkt

2. CENTRA OSTRÓW WLKP 10 pkt

3. Strażak Słupia 9 pkt

4. Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 8 pkt

5. LZS Trzcinica 7 pkt

6. Łużyczanka I Kuźnica Grabowska 7 pkt

7. Łużyczanka II Kuźnica Grabowska 0 pkt

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
781910

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.