Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IMG 3481

Dziś w niedziele 7 kwietnia na inauguracje rundy wiosennej nasza drużyna Młodzika podejmowała AP Nowe Skalmierzyce. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie był zacięty i wyrównany.

Jak po meczu powiedział jeden z zawodników naszej drużyny: „oprócz wyniku mieliśmy przewagę w każdym elemencie gry”. "Niestety zabrakło nam szczęścia”: podkreślił z kolei trener gospodarzy.

Emocji nie brakowało zwłaszcza na trybunach gdzie bardzo żywiołowo i emocjonalnie reagowali kibice gości w stosunku do sędziego, który nie uległ presji publiczności. Zachował zimną krew i w odpowiedni sposób utemperował wulgarne zachowanie niektórych zawodników drużyny przyjezdnej nie zwracając uwagi na sugestie i komentarze kibiców. Obserwując zachowanie rodziców zawodników gości można powiedzieć, że pokazali jak nie powinni postępować ludzie dorośli - jest to bardzo delikatna ocena ich zachowania.

Jak podkreślił trener Piotr Piechowiak pomimo, że wynik jest niekorzystny z gry swoich zawodników jest bardzo zadowolony: „chłopcy rozegrali bardzo dobre spotkanie, realizowali założenia przedmeczowe, w wielu elementach bardzo poprawnie, z czego jestem bardzo zadowolony jak i z postawy moich zawodników na boisku gdzie w trudnych sytuacjach zachowali spokój, motywacje i zaangażowanie w grę”.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 dla gości, choć sprawiedliwy byłby wynik 1:1.

Bramkę dla naszej drużyny z rzutu karnego zdobył: Adam Wojciechowski.

Gorzyczanka grała w składzie: Kacper Kryjom, Szymon Sadowski, Bartek Iwanek, Wiktor Kuliński, Miłosz Deresiński, Adam Wojciechowski, Adaś Raszpla, Mateusz Rychlik, Piotr Kuśnierczak, Gracjan Pietrzak, Oskar Rychlik, Lis Kamil, Guzikowski Łukasz, Jankowiak Krystian.

Zapraszamy kibiców na mecze!!!

IMG 3477IMG 3478IMG 3479IMG 3480IMG 3482

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
781904

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.