Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

 W 10 kolejce spotkań I Ligi Okręgowej – OZPN Kalisz nasza drużyna młodzików starsych podejmowała zespół Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

Byliśmy świadkami wspaniałego meczu w wykonaniu naszych chłopców z drużyny młodzika starszego na boisku przy ulicy Spacerowej. Mecz stał na bardzo dobrym i wysokim poziomie mimo, że nasi zawodnicy mieli przewagę mecz zakończył się remisem 3:3 a bramkę na wagę remisu goście zdobyli w ostatniej minucie i w opinii kibiców z ewidentnego spalonego. Sędzia jednak bramkę uznał a wynik poszedł w świat.
Skład Gorzyczanki: Kryjom Kacper, Pietrzak Gracjan, Wiktor Kuliński, Sadowski Szymon, Iwanek Bartek, Miłosz Deresiński, Wojciechowski Adam, Raszpla Adam, Dawid Duczmal, Kuśnierczak Piotr, Rychlik Mateusz, Rychlik Oskar, Jankowiak Krystian.

Bramki dla naszej drużyny strzelali: Adam Wojciechowski: 2 bramki, Piotr Kuśnierczak: 1 bramka.

Dziękujemy chłopcom za wspaniały mecz i niezapomniane emocje. Życzymy naszym zawodnikom utrzymania formy, oby tak dalej!!!

 

                 ulotka dwustronna w formacie A5

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

.

Odsłon artykułów:
781903

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.