Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wspiera nas od 12 lat!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W piątek 4 września 2020 r. o godzinie 18:00 drużyna młodzika starszego Gorzyczanki Gorzyce Wielkie rozegrała na wyjeździe w Gołuchowie pierwsze spotkanie w sezonie 2020/2021 po przerwie związanej pandemią.

Nasza drużyna odniosła pewne zwycięstwo 3-0. Cieszy fakt, że po tak długiej przerwie nasz zespół wypadł całkiem solidnie, przewyższając rywali praktycznie w każdym aspekcie gry i dzięki temu wygrał zasłużenie. Bramki w pierwszej połowie zdobyli Wiktor Rachwał oraz Bartosz Niemiec, a kolejne trafienie po przerwie dołożył kapitan zespoły Filip Cieluch.

Gorzyczanka wystąpiła od początku w składzie:
Mateusz Raczak (g), Filip Cieluch (c), Bartosz Giernalczyk, Maciej Adamkiewicz, Eryk Zuchowski, Bartosz Niemiec, Kacper Kusy, Jan Rybacki oraz Wiktor Rachwał.
Na zmiany wchodzili: Patryk Duczmal, Filip Jędraszczyk, Piotr Rudowicz oraz Krystian Maryniak.

Brawa dla chłopaków za walkę, zaangażowanie i realizację założeń taktycznych, które przedstawił zawodnikom trener Dawid Kuczyński przed meczem.

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2009-2017, 2019-2020


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2020

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem dotacji z GMINY OSTRÓW WIELKOPOLSKI
w latach 2010-2021

 

.

Odsłon artykułów:
773020

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.