liczymy na Was od 15.02!!!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W drugiej kolejce ligowych zmagań sezonu 2020/2021 przy bardzo ładnej pogodzie drużyna Trampkarzy podejmowała na własnym boisku drużynę LZS Doruchów.

Goście w pierwszej kolejce ulegli 0:5 drużynie z Koźmina, nie zmienia to faktu, że nasi chłopcy traktują poważnie każdego rywala i nie było tu mowy o lekceważeniu przeciwnika, co jak się później okazało miało podstawy w dobrej grze naszych rywali. Jednak tego dnia to nasza drużyna zaprezentowała się lepiej grając na swoim boisku, choć bez kontuzjowanych zawodników pokazaliśmy bardzo dobrą grę. Na początku pierwszej połowy dało się odczuć lekkie spięcie w szeregach obu drużyn, jednak wraz z upływem czasu gra zaczęła nabierać tempa i wyglądać coraz lepiej w wykonaniu naszych zawodników, czego efektem było strzelenie przez naszych chłopców trzech bramek, najpierw dwa trafienia zaliczył Konrad Szymczak a następnie jedno dołożył Piotr Kuśnierczak. Niestety pod koniec pierwszej połowy dało się odczuć pewne rozluźnienie w szeregach naszej drużyny i przeciwnik zdołał wbić dwie bramki. Wynik do przerwy 3:2. W przerwie meczu trener Piotr Piechowiak wskazał na mankamenty naszej gry i zmobilizował zawodników, aby w drugiej połowie mimo wysokiej temperatury dali z siebie wszystko i powalczyli o dobrą grę i zwycięstwo. Co jak się okazało poskutkowało, bowiem nasza drużyna do końca meczu utrzymała dobry poziom gry dokładając jeszcze dwie bramki po pięknym strzale z dystansu Adama Wojciechowskiego oraz po koronkowej akcji Piotra Kuśnierczaka, który z prawej strony boiska dograł idealną piłkę w pole karne a Konrad Szymczak dołożył stopę i czystym strzałem ustalił wynik meczu na 5:2. Bardzo pozytywnym akcentem po tym spotkaniu jest to, że Adam Wojciechowski strzela bramki w każdym meczu oraz kolejny mecz w wykonaniu Dawida Duczmala był bardzo udany na pozycji defensywnego pomocnika. Ponadto dało się odczuć różnice w naszej grze, mówił po meczu nie kryjąc zadowolenia trener Piechowiak. Jednocześnie dodał, że to cała drużyna gra bardzo dobrze „widać jak ci zawodnicy dorastają w grze”, nie szczędził pochwał również obrońcom Adasiowi Raszpli, Szymonowi Sadowskiemu czy Filipowi Cieluchowi. Gratulacje i brawa za dobrą grę całej drużyny!!!

Bramki: Konrad Szymczak x3, Piotr Kuśnierczak 1, Adam Wojciechowski 1.

Skład LKS: Kacper Kryjom (g), Szymon Sadowski, Filip Cieluch (‘08), Adaś Raszpla, Wiktor Rachwał (‘08), Dawid Duczmal, Adam Wojciechowski, Piotr Kuśnierczak, Konrad Voigt, Kacper Kusy, Konrad Szymczak, Rybacki Jan (‘08), Łukasz Guzikowski, Krystian Jankowiak.