Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta dla darczyńców oraz członków klubu

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka z siedzibą w Gorzycach Wielkich, którego jednostką organizacyjną jest klub piłkarski, realizuje cele i zadania w zakresie kultury fizycznej oraz działa na rzecz rozwoju sportu w powiecie ostrowskim.
Piłka nożna zarówno dla uczestników, jak i widzów wiąże się z emocjami. Ułatwiają one prezentację produktów i marek. Idee rywalizacji, fair play, zdrowia fizycznego są pozytywnymi odnośnikami do konkretnych cech firmy oraz jej działań biznesowych. Dodatkowo wspieranie drużyn i zespołów wzmacnia więzi z lokalną społecznością, sukcesy zawodników przekładają się na sukces komercyjny przedsiębiorstwa, natomiast porażka może być doskonałym pretekstem do okazania solidarności z przegrywającym. Piłka nożna jest najchętniej wspieraną przez darczyńców dziedziną, również przez fakt dużej widoczności w mediach. Każda impreza jest relacjonowana, gromadząc grono wiernych fanów. Prawidłowe funkcjonowanie naszego Klubu opiera się na przychylności aktualnych darczyńców i członków klubu oraz coraz lepszej organizacji działalności Klubu. Chcemy jednak dalej rozwijać i podnosić standardy organizacyjne oraz poziom sportowy Klubu, w związku z tym zwracamy się do Pana z gorącą prośbą o wsparcie finansowe działalności statutowej naszego Klubu, gdyż zdajemy sobie sprawę, że bez udziału kolejnych podmiotów wspierających Ludowy Klub Sportowy GORZYCZANKA osiągnięcie wyższej jakości funkcjonowania będzie bardzo trudne. W związku powyższym Klub szuka darczyńców, którzy pomogliby stowarzyszeniu od strony finansowej.
Ponadto nasz Klub kładzie nacisk na szkolenie dzieci i młodzieży. W celu zachęcenia najmłodszego pokolenia do sportowego trybu życia Klub promuje dyscyplinę piłki nożnej poprzez prowadzenie dwóch drużyn młodzieżowych - dzieci z roczników 2004-2005 tworzą drużynę Orlików, natomiast dzieci z roczników 2006-2007 drużynę Żaków - oraz organizację turniejów piłkarskich.
LKS Gorzyczanka jest stowarzyszeniem wpisanym od dnia 20.06.2001 r. w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000015345. Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej. Od dnia 16.03.2011 r. Stowarzyszenie posiada status organizacji pożytku publicznego. LKS występuje obecnie w Klasie Okręgowej OZPN w Kaliszu i rozgrywa swoje mecze na terenie Południowej Wielkopolski.
W związku powyższym Klub
szuka darczyńców, którzy pomogliby stowarzyszeniu od strony finansowej, a także osób chętnych do współpracy ze stowarzyszeniem, poprzez członkostwo w klubie. Darczyńcy oraz członkowie klubu mogą korzystać z:

- banerów na boisku - stojące 3mx2m, wiszące 1mx2m (podwieszane na ogrodzeniu boiska).

- umieszczaniu swojego loga (nazwy firmy) na koszulkach drużyny.

- zamieszczeniu loga (nazwy) na wszelkich wydawnictwach związanych z klubem (plakaty, broszury, ogłoszenia meczowe, strona internetowa www.gorzyczanka.pl).

- umieszczenia informacji o swojej firmie na stronie internetowej klubu www.gorzyczanka.pl z możliwością przekierowania na stronę darczyńcy lub członka klubu.

Jesteśmy otwarci na każdą Państwa propozycję. Gwarantujemy partnerską i rzetelną współpracę z Klubem. Nasz kontakt:
adres: ul. Spacerowa 1, Gorzyce Wielkie, 63-410 Ostrów Wielkopolski 2
tel.: 605 895 718, 669 335 334
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sukces Państwa Firmy będzie naszym sukcesem.

 

Zarząd LKS Gorzyczanka

 

rezerwowy

.

Odsłon artykułów:
538870

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.