Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
reklama orliki

Informujemy, że mecze drużyn młodzieżowych będą rozgrywane w poniedziałki (ORLIK MŁODSZY) w piątki (ORLIK STARSZY) oraz w sobotę (MŁODZIK MŁODSZY) zgodnie z zamieszczonym poniżej terminarzem rozgrywek:

SEZON 2017/2018

OZPN Kalisz: I LIGA OKRĘGOWA D2 Młodzik - Grupa II

RUNDA I

Kolejka 1 - 2017-09-09

1

MARCINKI Kępno

6:4

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

2017-09-09

10:00

Kępno, Walki Młodych

2

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

3:5

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

2017-09-09

09:00

Ostrzeszów, Kąpielowa 5

3

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

2:3

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

2017-09-09

11:00

Gorzyce Wielkie, Spacerowa 1

4

KKS Kalisz

0:0

ASTRA Krotoszyn

2017-09-09

10:00

Kalisz, Złota 1

Kolejka 2 - 2017-09-16/2017-09-17

5

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

6:5

ASTRA Krotoszyn

2017-09-16

13:00

Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 171

6

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

1:5

KKS Kalisz

2017-09-16

10:00

Kuźnica Grabowska

7

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

9:0

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

2017-09-17

14:00

Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 171

8

MARCINKI Kępno

13:1

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

2017-09-16

13:00

Kępno, Walki Młodych 9

Kolejka 3 - 2017-09-23

9

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

8:3

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

2017-09-23

10:00

Ostrzeszów, Kąpielowa 5

10

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

0:11

MARCINKI Kępno

2017-09-23

11:00

Gorzyce Wielkie, Spacerowa 1

11

KKS Kalisz

0:0

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

2017-09-23

10:00

Kalisz, Złota 1

12

ASTRA Krotoszyn

2:1

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

2017-09-23

11:00

Krotoszyn, Sportowa 1

Kolejka 4 - 2017-09-30/2017-10-01

13

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

1:4

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

2017-09-30

09:00

Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 171

14

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

9:1

ASTRA Krotoszyn

2017-10-01

10:00

Ostrów Wlkp., Krotoszyńska 171

15

MARCINKI Kępno

4:2

KKS Kalisz

2017-09-30

10:00

Kępno, Walki Młodych 9

16

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

5:0

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

2017-09-30

10:00

Ostrzeszów, Kąpielowa 5

Kolejka 5 - 2017-10-07/2017-10-28

17

GORZYCZANKA Gorzyce Wielkie

 2:4

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

2017-10-28

15:00

Gorzyce Wielkie, Spacerowa 1

18

KKS Kalisz

2:0

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

2017-10-07

10:00

Kalisz, Złota 1

19

ASTRA Krotoszyn

1:5

MARCINKI Kępno

2017-10-07

10:00

Krotoszyn, Sportowa 1

20

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

0:5

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

2017-10-07

15:00

Kraszewice

OZPN Kalisz: I LIGA OKRĘGOWA E1 Orlik - Grupa II

RUNDA I

Kolejka 1 - 2017-09-08

1

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

2:2

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie

2017-09-08

17:00

Ostrów Wlkp. Solidarności

2

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

3:3

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

2017-09-08

17:00

Ostrzeszów, Łąkowa

3

MARCINKI I Kępno

11:2

ASTRA I Krotoszyn

2017-09-08

17:00

Kępno, Nowowiejskiego 5

4

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

10:1

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

2017-09-08

17:00

Krotoszyn, Więźniów Politycznych

Kolejka 2 - 2017-09-14/2017-09-15

5

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie

11:2

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

2017-09-14

19:00

Gorzyce Wielkie, Szkolna 31

6

ASTRA I Krotoszyn

2:9

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

2017-09-15

17:00

Krotoszyn, Więźniów Politycznych

7

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

3:1

MARCINKI I Kępno

2017-09-15

17:00

Kraszewice (Kraszewice

8

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

5:3

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

2017-09-15

17:00

Ostrów Wlkp., Solidarności

Kolejka 3 - 2017-09-22

9

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

5:3

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie

2017-09-22

17:00

Ostrzeszów, Łąkowa

10

MARCINKI I Kępno

5:1

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

2017-09-22

17:00

Kępno, Nowowiejskiego

11

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

8:4

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

2017-09-22

17:00

Krotoszyn, Więźniów Politycznych

12

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

3:7

ASTRA I Krotoszyn

2017-09-22

17:00

Ostrów Wlkp., Partyzancka

Kolejka 4 - 2017-09-29

13

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie

5:2

ASTRA I Krotoszyn

2017-09-29

16:00

Gorzyce Wielkie, Szkolna 31

14

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

10:4

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

2017-09-29

17:00

Kraszewice

15

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

3:7

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

2017-09-29

17:00

Ostrów Wlkp., Solidarności

16

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

4:8

MARCINKI I Kępno

2017-09-29

17:00

Ostrzeszów, Łąkowa

Kolejka 5 - 2017-10-06/2017-10-11

17

MARCINKI I Kępno

3:3

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie

2017-10-06

17:00

Kępno, Nowowiejskiego 5

18

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

9:2

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

2017-10-06

17:00

Krotoszyn, Więźniów Politycznych

19

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

0:9

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

2017-10-06

17:00

Ostrów Wielkopolski, Partyzancka

20

ASTRA I Krotoszyn

5:8

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

2017-10-11

18:00

Krotoszyn, Więźniów Politycznych 

Kolejka: 6 w dniach 2017-10-13

21

GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie

2:4

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska

2017-10-13

16:00

Gorzyce Wielkie, Szkolna 31

22

OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.

6:6

ASTRA I Krotoszyn

2017-10-13

16:00

Ostrów Wielkopolski, Solidarności

23

AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów

9:6

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

2017-10-13

16:00

Ostrzeszów, Łąkowa

24

MARCINKI I Kępno

3:5

AKADEMIA TAL. Krotoszyn I

2017-10-13

16:00

Kępno, Nowowiejskiego 5

OZPN Kalisz: III LIGA OKRĘGOWA E1 Orlik - Grupa IV

RUNDA I

Kolejka 1 - 2017-09-11/2017-09-12

1

MARATON Czajków

8:0

Doruchów/Ak. Czecha

2017-09-12

17:00

Czajków, Słoneczne 55

2

GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie

2:4

ODOLANOVIA Odolanów

2017-09-11

17:00

Gorzyce Wielkie, Szkolna 31

3

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

7:2

CKS Zduny

2017-09-11

17:00

Ostrów Wlkp., Brzoskwiniowa

4

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

3:12

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.

2017-09-11

17:00

Ostrów Wlkp., Staroprzygodzka 112

Kolejka 2 - 2017-09-18/2017-09-19

5

Doruchów/Ak. Czecha

1:4

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp..

2017-09-19

17:30

Ostrzeszów, Łąkowa 1

6

CKS Zduny

6:4

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

2017-09-18

17:00

Zduny

7

ODOLANOVIA Odolanów

 

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

2017-09-18

17:00

Odolanów, Krotoszyńska 121

8

MARATON Czajków

12:2

GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie

2017-09-18

17:00

Czajków, Słoneczne

Kolejka 3 - 2017-09-25/2017-09-26

9

GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie

1:12

Doruchów/Ak. Czecha

2017-09-26

17:30

Gorzyce Wielkie, Szkolna 31

10

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

8:4

MARATON Czajków

2017-09-25

17:00

Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa

11

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

4:7

ODOLANOVIA Odolanów

2017-09-25

17:00

Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112

12

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp..

3:0 V

CKS Zduny

2017-09-25

18:00

Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112

Kolejka 4 - 2017-10-02/2017-10-03

13

Doruchów/Ak. Czecha

2:7

CKS Zduny

2017-10-03

17:30

Ostrzeszów, Łąkowa 1

14

ODOLANOVIA Odolanów

5:5

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp..

2017-10-02

17:00

Odolanów, Krotoszyńska 121

15

MARATON Czajków

12:1

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

2017-10-02

17:00

Czajków, Słoneczne 55

16

GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie

1:16

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

2017-10-02

17:00

Gorzyce Wielkie, Szkolna 31

Kolejka 5 - 2017-10-09/2017-10-10

17

AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.

7:1

Doruchów/Ak. Czecha

2017-10-10

16:30

Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa

18

ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.

6:3

GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie

2017-10-10

16:00

Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112

19

ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp..

3:6

MARATON Czajków

2017-10-09

17:00

Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112

20

CKS Zduny

3:3

ODOLANOVIA Odolanów

2017-10-09

16:30

Zduny

reklama promocja orliki

podatek procent 350x200

TERMINARZ ROZGRYWEK


TABELE ROGRYWEK

 

.

Odsłon artykułów:
582529

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.