Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 07 stycznia br. zespół Gorzyczanki 2006 wraz z trenerem Piotrem Piechowakiem uczestniczył w halowym turnieju piłki nożnej ,,Sport- Team CUP’’ w Liskowie. W turnieju mogli brać udział zawodnicy urodzeni w 2006 roku i młodsi. Czas gry wynosił 1 x 12 minut. Drużyna mogła składać się maksymalnie z 12-stu zawodników. Natomiast liczba zawodników na boisku wynosiła 4 plus bramkarz.

W turnieju uczestniczyło 10 zespołów. Ostatecznie nasza drużyna zajęła V miejsce, ponosząc tylko jedną porażkę. Warto podkreślić, że cztery bramki dla naszej drużyny zdobył Adam Wojciechowski.

Skład LKS:

Kryjom Kacper (g), Sadowski Szymon, Wojciechowski Adam, Wojciechowski Jakub, Kuśnierczak Piotr, Iwanek Bartek, Deresiński Miłosz, Kusicielek Mateusz, Raszpla Adam, Jagodziński Mateusz.

Wyniki Gorzyczanki:

LKS Gorzyczanka-KKS Kalisz 2:1

LKS Gorzyczanka- KB Doruchów 0:0

LKS Gorzyczanka-CKS Zbiersk 0:1

LKS Gorzyczanka-LKS Gołuchów 1:1

LKS Gorzyczanka-Marcinki Kępno 2:2

Komentarze  

#2 Janusz 2018-01-21 12:49
Jeszcze przypominam sobie drugą porażkę z Ostrovią 0:2 - Proszę nie usuwać komentarzy . Tak trudno przyznać się do porażek
Cytować
#1 Janusz 2018-01-21 12:41
Z tego co pamiętam to druga porażka była z Ostrovią 0:2 . Pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz

zasada

Kod antyspamowy
Odśwież

 

rezerwowy

.

Odsłon artykułów:
538825

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.