Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKTUALNOŚCI

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zarząd LKS Gorzyczanki zachęca do wzięcia udziału w plebiscycie „Sportowiec Junior Roku” organizowanym przez Głos Wielkopolski. Tym bardziej warto wziąć w nim udział, ponieważ zostali do niego zgłoszeni zawodnicy LKS Gorzyczanki - Nikodem i Kacper Kusy.

Informujemy, że głosowanie będzie trwało do piątku, 21 grudnia do godz. 21.

Informacje jak głosować znajdziecie Państwo w poniższych linkach.

Dla Nikodema

Zwinny, szybki niczym błyskawica. Do bramki przeciwników piłkę w mig przemyca. Nikodem w Gorzyczance kibicom radość daje i w walce o wygraną nigdy nie ustaje. Mistrzem juniorów bardzo chciałby zostać lecz by zadaniu temu sprostać prośbę do państwa ogromną ma by oddać na niego głos lub dwa.

https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/nikodem-kusy%2C354453/

Dla Kacpra

piłka wiele znaczy, w drużynie lubiany jest przez graczy. W barwach Gorzyczanki występuje i z całych sił ciężko trenuje. Na meczu stara się z całej siły by gole tylko w przeciwników bramce były. Niech więc głosy na niego państwo oddawają i do jego zwycięstwa się przyczyniają.
https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/kacper-kusy%2C354447/

 

Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem funduszu w latach 2014-2017, 2019


Stowarzyszenie LKS Gorzyczanka
beneficjentem programu w latach 2017-2019

.

Odsłon artykułów:
643012

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.